
Ferienunterkünfte in Boxtel
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Boxtel

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 50 Ferienunterkünfte in Boxtel.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Boxtel beginnen bei 44 € pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 2.300 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Familienfreundliche Ferienunterkünfte
20 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

Haustierfreundliche Ferienunterkünfte
Finde 10 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
20 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
50 Ferienunterkünfte in Boxtel verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Boxtel: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,8
Unterkünfte in Boxtel werden von Gästen sehr gut bewertet – im Durchschnitt mit 4,8 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Boxtel
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Boshuisje de Vink.
Daar is het dan, het Boshuisje in het groen.... en we noemen het de Vink. Wat een rust, wat een ruimte, wat een vrijheid. En dat op een perceel van maar liefst 1200m2 en tegen de bosrand aan. De living heeft een Spaanse sfeer en is ruim van opzet met vele grote raampartijen. in de wintermaanden is het heerlijk om bij de openhaard te zitten, zowel binnen als buiten. De keuken en badkamer zijn gerenoveerd van alle gemakken voorzien. Vanuit de slaapkamer (bed 1.40 bij 2.00) kijk je zo het bos in.

Valkenbosch Houten Chalet
Dit houten chalet is een van de laatst overgebleven houten chalets op recreatiepark Valkenbosch. Het chalet heeft een ruime, volledig afgezette tuin, gratis privé parkeerplaats en een schuur voor fietsen. Er zijn twee slaapkamers, ieder een tweepersoonsbed. Linnen en beddengoed zijn inbegrepen. Op aanvraag is er (kostenloos) een reisbed voor kinderen met matras en beddengoed beschikbaar. Het is een wat ouder gebouw, maar dat wordt gecompenseerd door de beschikbare ruimte, de sfeer en de prijs.

Appartement 43m2- villa - dubbele jacuzzi - sauna
Een appartement van wel 40m2! Badkamer: wastafel, regendouche en 2 pers. bubbelbad Zitkamer: airco, luie (slaap)bank met 55 inch SMART TV met NLziet, Netflix en Chromecast Slaapkamer: Kingsize elektrisch verstelbare boxspring, 55 inch SMART TV Keuken/eethoek: 4 pers. eettafel, espressomachine, compleet ingerichte keuken: oven, magnetron, koelkast, kookplaat en vaatwasser etc. Ontbijt: meerprijs 13 euro p.p.p.n. Privé sauna: 12,50 euro p.p. per keer van 90 minuten Privé terras in achtertuin

Luxus Wellness Suite mit private Sauna & Whirlpool
Ontsnap samen aan de drukte en ervaar pure rust en luxe in deze exclusieve privé wellness lodge van maar liefst 85 m². Speciaal ontworpen voor koppels die willen genieten van comfort, romantiek en ontspanning. Laat de dag van je afglijden in de whirlpool, kom volledig tot rust in de authentieke Finse sauna en sluit de avond af in een sfeervolle setting met een goed glas wijn. Of je nu een jubileum viert, quality time zoekt of gewoon even wilt ontsnappen — dit is jullie plek.

Buitenhuisje 38 Oisterwijk
Ontspan en kom tot rust in ons geheel nieuw en stijlvol gebouwd 'Buitenhuisje 38'. Gelegen op het rustige vakantiepark Valkenbosch in Oisterwijk. De woning is voorzien van alle gemakken zoals een luxe keuken en badkamer, woonkamer en slaapkamers, airconditioning, WiFi, tuin met terrassen en een eigen parkeerplaats. Totale woonoppervlakte: 54 m2. Je verblijft midden in de bossen en vennen, een waar paradijs voor wandelaars en fietsers met veel horecagelegenheden en toerisme.

Centrally located luxury stay in 15thcentury house
In the heart of 's-Hertogenbosch ("Den Bosch"), we offer you a luxurious stay in our beautifully renovated, 15th century house, named the "Gulden Engel"! You will stay in our delightful guest room on the ground floor, with a superb king-size bed. Under the goose down you will never be too hot or cold. Enjoy a (complimentary) drink in your own little back garden. Within 300 feet you can dine on Michelin stars or enjoy the famous Dutch kroket! Anything is possible in Den Bosch!

Heerlijke woning op loopafstand centum Den Bosch
Ons heerlijke lichte huis is echt een plek om tot rust te komen! Bijvoorbeeld in de groene, bloemrijke tuin op het zuiden met verschillende zithoeken om lekker van de zon of de schaduw te genieten. Of gewoon lekker warm binnen in de woonkamer met voldoende zitplekken/hoeken om lekker neer te ploffen. In de ruime keuken kun je koken naar hartelust en de badkamer heeft een inloopdouche en vrijstaand ligbad. En dat allemaal op loopafstand van hartje stadscentrum van Den Bosch!

Gastenverblijf De Lopende Eend
In ons gastenverblijf komt u heerlijk tot rust. Deze is centraal gelegen in hartje Brabant, het Groene Woud, omgeven door rust en natuur op ons terrein. Het gastenverblijf is gesitueerd bij onze kleinschalige camperplaats De Lopende Eend. Alles is aanwezig voor een prettig verblijf: eigen entree, wc, badkamer en kitchenette. Een campingbedje kunnen we toevoegen voor €10,- per nacht. Voor het eerste ontbijt zijn producten aanwezig. Ook heel geschikt voor een langer verblijf.

Rosa’s buitenhuis met hottub en IR sauna
We nodigen je uit in ons mooie houten huis. Warm je op bij de houtkachel of plons in de hottub. Je kunt hier genieten van de rust en de ruimte van het Brabantse platteland, op een klein stukje afstand van Den Bosch. Het huis ligt achter ons eigen huis maar geeft volledige privacy en heeft uitzicht over de kleine weide met kippen. De keuken is zeer volledig uitgerust en nodigt uit tot het maken van heerlijke gerechten van het land. Welkom! Maak het je gemakkelijk...

Boxtel, Appartement (1-4p) nabij station/centrum
Midden in het bruisende centrum van Boxtel op 300 m vanaf het treinstation en de gezellige markt met horeca. Het dorp is omringd door prachtige natuur, met veel bos en hei. Ideale uitvalsbasis voor stedentrips naar Den Bosch(12 min.), Eindhoven(20 min), Tilburg (15 min) en Utrecht (43 min) De accommodatie is de bovenverdieping van het woonhuis van de host en heeft een eigen toegang. Het is volledig ingericht en ligt op 50m van een grote supermarkt.

Den Bosch/Vught- Het Atelier, iets speciaals
Op de Bosscheweg, pal tegenover Hotel v.d Valk ligt ons huis met rondom bomen en waterpartijen. In de tuin is het werk-atelier van de voormalige bewoner omgetoverd tot een heerlijk gastenverblijf. Architectuur volgens de Bosscheschool. Het verborgen huisje is op korte fietsafstand van Den Bosch en bijv taleninstituut Regina Coeli. De rust, ondanks het treinspoor dichtbij, de tuin, uitzicht op de plas, dit alles maakt dit tot een uniek plekje.

Knus & luxe gastenverblijf nabij ’s-Hertogenbosch
Vanaf medio september 2025 is deze splinternieuwe accommodatie gereed! Midden in het groen, op slechts 10 km van bruisend ’s-Hertogenbosch, ligt Buitenhoudt: een sfeervol en duurzaam gastenverblijf voor 4 personen. Hier geniet je van luxe comfort in een rustige, landelijke omgeving - ideaal voor een romantisch weekendje weg, een vakantie met gezin of een paar dagen ontspannen in de natuur.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Boxtel
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Boxtel

Artistieke werkruimte & magische tuin bij strijp-S

180° view ~ 3 bedrooms, 2 bathrooms + Balcony & AC

Loft, luxe & rust, hartje centrum

Joert op boerenerf

Tiny house Bij Boer Jos

Vakantiehuisje Buuf vlakbij 's-Hertogenbosch

Luxe wellness A Frame lodge

Vakantiewoning in het Groene Hart
Wann ist die beste Zeit, um Boxtel zu besuchen?
| Monat | Jan | Feb | Mär | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dez |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Durchschn. Preis | 132 € | 121 € | 119 € | 109 € | 113 € | 114 € | 117 € | 116 € | 117 € | 126 € | 123 € | 127 € |
| Durchschn. Temperatur | 3 °C | 4 °C | 7 °C | 10 °C | 14 °C | 16 °C | 18 °C | 18 °C | 15 °C | 11 °C | 7 °C | 4 °C |
Spannende Reiseziele
- Veluwe
- Efteling
- Rotterdam Ahoy
- Nationalpark Hoge Kempen
- Safaripark Beekse Bergen
- De Biesbosch Nationalpark
- Nationalpark De Maasduinen
- Toverland
- Sportpaleis
- Irrland
- Nationalpark Hoge Veluwe
- Utrecht Centraal
- Tilburg University
- Kubushäuser
- Center Parcs de Vossemeren
- Zentralstation
- Witte de Withstraat
- Meinweg-Nationalpark
- Apenheul
- Park Spoor Noord
- Nationalpark Loonse en Drunense Duinen
- MAS - Museum aan de Stroom
- Kathedrale Unserer Lieben Frau
- Delft University of Technology





