
Ferienunterkünfte in Eijsden
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Eijsden

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 70 Ferienunterkünfte in Eijsden.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Eijsden beginnen bei 44 € pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 4.380 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Familienfreundliche Ferienunterkünfte
30 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
10 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
70 Ferienunterkünfte in Eijsden verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Eijsden: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,7
Unterkünfte in Eijsden erhalten von Gästen eine durchschnittliche Bewertung von 4,7 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Eijsden
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Modern luxe verblijf bij Maastricht
Ontspan, kom tot rust en geniet van het prachtige Zuid-Limburgse heuvelland. Volledig gerenoveerd gastenverblijf met houten wellnessbad, volledige ingerichte + uitgeruste keuken, zowel als studio te gebruiken of af te sluiten dmv schuifdeur. 2e tweepersoonsbed is weggewerkt als opklapbed in kast in woonkamer. 5 automin. gelegen van Maastricht (6km), met goede OV- en fietsverbinding. Verblijf ligt vlakbij de Maas en mooi natuurgebied. Fiets- en wandelroutes en 2⭐️restaurant Create op loopafstand

Heerlijk huisje Riemst
Tijdens je verblijf in dit ruime appartement kom je helemaal tot rust. Op de binnenplaats is ruimte voor 2 auto's. In de gezamelijke tuin is een trampoline en klimrek. De woonkamer heeft een tv, en pelletkachel. De badkamer heeft een royale douche. In de keuken is een magnetron/oven + vaatwasser aanwezig. De woning heeft een tweepersoonsbed en een tweepersoons slaapbank met comfortabele topper. Ideaal voor lange verblijven zijn de wasmachine en droger. Op beide verdiepingen is airconditioning.

Suite lumineuse 50m² PROMO -50% >3mois
Bienvenue dans la suite merveilleusement spacieuse au 2ème étage de la maison. Dès que vous entrez, vous découvrez la pièce baignée de lumière naturelle. Profitez de ces vues rares sur le paysage verdoyant depuis le balcon de cet appartement magnifiquement rénové. Détendez-vous dans un lit divinement confortable et dormez comme un roi dans cet environnement paisible. A moins que vous préféreriez vous prélasser dans le salon, si propice à l’inspiration? (*) Réservé aux séjours non touristiques

La pomme de pin Cornesse. Logement insolite.
Plongez dans l'univers insolite de notre pomme de pin, un cocon douillet pour deux personnes, construit entièrement en bois où vous ne manquerez de rien, sauf peut-être d'une nuit supplémentaire! Le logement est idéalement situé au cœur du village de Cornesse tout en bénéficiant de vues incroyables sur la vallée et d'un potager collectif. Détendez vous dans le sauna privatif après vos randonnées ou activités nature. Petit déjeuner au prix de 30€/2pers à réserver 5 jours avant votre arrivée.

Au petit Bonheur - luxe ontbijt - nabij Maastricht
Gezellig ingerichte tweepersoons slaapkamer met aparte badkamer. Eigen ontbijtkamer met T.V, microgolf en koelkast waar een uitgebreid luxe ontbijt wordt geserveerd. Mooi overdekt terras met toegang tot de tuin en eigen overdekte parking. Prachtig gelegen op de taalgrens met het pittoreske Kanne (Riemst) en op 3' van Château Neercanne. Wandel- en fietsroutenetwerk langs de deur, ideaal om te genieten van de groene omgeving vlakbij historische steden als Maastricht (10 min), Tongeren en Luik.

Chateau St. Hubert – Historische Wohnung
Willkommen im Chateau St. Hubert in Baelen, Belgien. Unser charmantes, historisches Jagdschloss liegt eingebettet in die Natur, nahe dem Hohen Venn und dem Hertogenwald. Die private Wohnung im Schloss bietet ein Schlafzimmer, ein Badezimmer, eine Küche und zwei angrenzende Zimmer: ein Herrenzimmer mit Kamin und ein herrschaftliches Zimmer mit Billardtisch. Genieße die einzigartige Kombination aus historischem Flair und idyllischer Natur im Chateau St. Hubert. Wir freuen uns auf euch.

Suite wellness : jacuzzi & sauna privés
*NOUVEAU - ADULTS ONLY* Suite de charme duplex avec literie King size, jacuzzi, sauna, douche italienne, Smart TV 85" et stationnement réservé devant l'entrée 🅿️ Entrée/sortie autonome via digicode Extras ✨ sur réservation : 🕓 Entrée anticipée (à 16h15 au lieu de 18h) 🕐 Départ tardif (à 13h au lieu de 11h) 💖 Décoration romantique 🍖🧀 Assiette apéritive 🥐 Petit-déjeuner 💆♂️💆♀️ Massage relaxation DUO de 50 min. sur table dans notre salle de massage Infos après réservation

De Tuinkamer Oost-Maarland
Tussen Maastricht en het pittoreske grensplaatsje Eijsden, in het landelijk gelegen dorpje Oost Maarland, ligt B&B De Tuinkamer. Kom tot rust in onze groene tuin en geniet op het eigen terras van de heerlijke zon. De B&B heeft een eigen ingang, eigen badkamer, en een eenvoudige keuken. Privacy is gewaarborgd! De historische binnenstad van Maastricht ligt op fietsafstand, Gastronomisch komt u in deze bourgondische regio zeker aan uw trekken. Voor tips: laat u inspireren door de host.

Stijlvol 'boutique' appartement (2 tot 4 pers.)
Stijlvol 'boutique' appartement waar je kan genieten van een heerlijk verblijf in Maastricht. De ruime keuken en woonkamer zorgen voor veel leefbaarheid. Er zijn twee slaapkamers met beide een tweepersoonsbed. Daarnaast zijn er twee badkamers met douche. Het appartement ligt zeer gunstig t.o.v. het MECC (5 minuten / auto), de Universiteit Maastricht ( 5 minuten) en de oude binnenstad van Maastricht is op loopafstand. Parkeren kan voor de deur tegen betaling (8,10 p.d.)

Luxuriöse Wellness-Auszeit im Natur bei Maastricht
Willkommen im Le Petit Chateau und zu Ihrem ultimativen Wellnesserlebnis, bei dem Übernachten zu einem magischen Erlebnis wird. Genießen Sie zwei Saunen, innen und außen, einen Whirlpool mit über 50 Massagejets sowie eine begehbare Dusche und eine freistehende Badewanne mit Blick auf den Garten. Alles ist vorhanden, sodass Sie sich nur noch entspannen müssen. Ruhig gelegen, nur wenige Minuten vom pulsierenden Maastricht entfernt, pure Luxus und Wellness in einem.

2B Lanaye : Refuge bord Meuse • 10' Maastricht
Maison de charme en bord de Meuse, décorée avec passion et offrant une vue apaisante sur Eijsden. Ici, tout invite à ralentir : matières chaleureuses, objets chinés, lumière douce et terrasses paisibles. Entre nature & culture : Savourez la quiétude du fleuve, à seulement 10 min de la vibrante Maastricht. Au pied du Ravel et de la Montagne St-Pierre, c’est le départ idéal pour vos balades. Prêts pour une parenthèse authentique ? Nous vous attendons avec plaisir.

BelleVie Apartment
A Family or 2 couples will be comfortable in this spacious and unique space. It is the old baking house of the original farmhouse and even has an old well, now covered with glass, inside the downstairs bedroom. It is ideally situated in Oost-Maarland, 5km outside Maastricht, with the nr 15 bus stop 100m away. Perfect for runners, bikers, hikers, nature lovers and water sporters (the Maas and lake are 5min walk away). Free parking on property.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Eijsden
Unterkünfte in der Nähe der Top-Sehenswürdigkeiten von Eijsden
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Eijsden

Maison en bord de Meuse sur le ravel. 2chambres.

Le Coq & Fagnes: cabane le Coq

Bospod met privé hottub

Gastenverblijf in Eijsden

Logement insolite "La Tour de Larbuisson"

Idyllisch verblijf aan de Maas vlakbij Maastricht.

Luxe, 8 pers vakantiewoning in het Heuvelland

Suite Escape - jouw luxe wellness verblijf
Wann ist die beste Zeit, um Eijsden zu besuchen?
| Monat | Jan | Feb | Mär | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dez |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Durchschn. Preis | 163 € | 168 € | 156 € | 140 € | 138 € | 149 € | 150 € | 156 € | 142 € | 149 € | 149 € | 170 € |
| Durchschn. Temperatur | 3 °C | 4 °C | 7 °C | 10 °C | 14 °C | 17 °C | 19 °C | 18 °C | 15 °C | 11 °C | 7 °C | 4 °C |
Spannende Reiseziele
- Parc Ardennes
- Circuit de Spa-Francorchamps
- Nationalpark Eifel
- Walibi Belgium
- Nationalpark Hoge Kempen
- Naturpark Hohes Venn-Eifel
- Toverland
- Bobbejaanland
- MECC Maastricht
- Plopsa Coo
- Center Parcs de Vossemeren
- Meinweg-Nationalpark
- Abenteuertal Durbuy
- Thermes de Spa
- Aachener Dom
- Maastricht University
- Fraiture Shack
- Radhadesh - Château de Petite Somme
- Philips-Stadion
- Hohes Venn
- Nationalpark Groote Peel
- Coo-Wasserfälle
- Zitadelle von Dinant
- Circus Casino Resort Namur





