
Ferienunterkünfte in Wilkasy
Finde und buche einzigartige Unterkünfte auf Airbnb
Kurzstatistiken über Ferienunterkünfte in Wilkasy

Ferienunterkünfte insgesamt
Entdecke 70 Ferienunterkünfte in Wilkasy.

Preise pro Nacht ab
Ferienunterkünfte in Wilkasy beginnen bei 44 € pro Nacht vor Steuern und Gebühren.

Verifizierte Gästebewertungen
Mehr als 250 verifizierte Bewertungen, die dir bei der Entscheidung helfen

Familienfreundliche Ferienunterkünfte
30 Unterkünfte bieten zusätzlichen Platz und eine kinderfreundliche Ausstattung.

Haustierfreundliche Ferienunterkünfte
Finde 50 Unterkünfte, in denen Haustiere erlaubt sind.

Unterkünfte mit speziellen Arbeitsplätzen
20 Unterkünfte verfügen über einen speziellen Arbeitsplatz.

WLAN-Verfügbarkeit
50 Ferienunterkünfte in Wilkasy verfügen über WLAN-Zugang.

Beliebte Ausstattung für Gäste
Gästen gefällt diese Ausstattung in Ferienunterkünften in Wilkasy: Küche, WLAN und Pool.

Durchschnittliche Bewertung: 4,7
Unterkünfte in Wilkasy erhalten von Gästen eine durchschnittliche Bewertung von 4,7 von 5 Sternen.
Erstklassig bewertete Ferienunterkünfte in Wilkasy
Gäste sind sich einig: Diese Unterkünfte werden aufgrund ihrer Lage, Sauberkeit und weiteren Aspekten hoch bewertet.

Niebieski domek nad jeziorem Mazurskie klimaty
Nasz drewniany domek został zaprojektowany nowocześnie i funkcjonalnie. Staraliśmy się idealnie wtopić w otoczenie i nie zakłócać natury, która nas tu otacza z każdej strony. Nasza mała wieś, nie poddała się czasowi, wszystko funkcjonuje tu jak dawniej. Nie ma sklepu, ani restauracji, brak turystów, tylko cisza i natura. Wieś otaczają łąki i Puszcza Piska, do najbliższych miejscowości 10 km. Żurawie i niezliczona ilość ptactwa wodnego zapraszają na codzienny spektakl. Tutaj odnajdziesz spokój

Masuria by the Lake 2
It’s all about nature! This adorable wooden cottage is located on a little slice of lakeside wilderness. It is serene, peaceful located 3km from the main road 63 and motorized boat are not allowed on the lake. You'll be surrounded by mature trees and a variety of birds and animals. There is a private, sandy lakeshore with its own big T-shape dock. It's perfect for swimming, fishing, and relaxing. The cottage is private, clean and comfortable. Perfect for people who love nature and want to relax!

Wiatrak Zyndaki
Zanurz się w dźwiękach przyrody. Zapraszamy do rezerwacji noclegów w wiatraku zbudowanym techniką sprzed 200 lat. Nie ma w nim nic, co można kupić gotowego w sklepie budowlanym. Do dyspozycji gości oddajemy łazienkę w klasycznym stylu, z podłogą ze starej cegły i żeliwną wanną, w pełni wyposażoną kuchnię oraz salon i sypialnię. To idealne miejsce na wypoczynek dla tych, którzy chcą wyrwać się od zgiełku miasta i w końcu usłyszeć swoje myśli. Pomoże w tym brak internetu i bardzo słaby zasięg gsm.

Gizycko Masuren Ferienhaus im Grünen Seenähe
Mein kleines Holzhäuschen ( 30m2) , mitten im Grünen eignet sich besonders für Familien mit Kindern ( ab 5 Jahren- wegen der etwas steilen Treppe ins Obergeschoss.) Es ist voll ausgestattet mit 55 ZollTV , Kühlschrank, 2 Kochplatten, Microwelle mit Grillfunktion, und ausreichend Geschirr. Für Nutzung von Fahrrädern, Sauna und Whirlpool freue ich mit über eine kleine Unterhaltungsspende . Ich wohne im Nebenhaus und stehe Ihnen mit Rat und Tat zur Seite. Ich spreche Polnisch und Deutsch.

Komfortowy dom "Pod Żaglami II" nad jeziorem Tajty
Całoroczny dom położony jest nad jeziorem Tajty (na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich) w Wilkasach-Zalesie, 4 kilometry od Giżycka, które nazywane żeglarską stolicą Mazur. Położony w lesie, 50 metrów od plaży gminnej i portu. Oferujemy miły, cichy i przyjemny sposób spędzenia wolnego czasu w komfortowej i w pełni wyposażonej rezydencji o powierzchni 400 m² (mieszkalnej około 100 m²) z dużym ogrodem, całorocznym jacuzzi, słonecznym tarasem, meblami ogrodowymi i hamakiem, grillem oraz parkingiem.

Mazury Holiday Cottage Szuwary
Na skraju Mazurskiego Parku Krajobrazowego z widokiem na rozlewisko w Pieckach powstało miejsce ze wschodem słońca, którym chcemy się z Wami podzielić. Mazury Holiday Cottage "... nad rozlewiskiem" to spokojne i rodzinne miejsce. Mamy w ofercie domek "Szuwary" dla 4-6 osób. Domek w stylu nowoczesnej stodoły z sypialnią na antresoli oraz miejscem do czytania lub pracy zdalnej, drugą sypialnią na parterze, łazienką oraz salonem z aneksem kuchennym. Duży taras idealny na wypicie porannej kawy.

Silver Apartment Giżycko
Do Państwa dyspozycji oddajemy 39- metrowe mieszkanie złożone z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal wyposażony jest w 2- osobowe łóżko oraz 2- osobową kanapę. Telewizor wyposażony został w Smart TV i Netflix. W lokalu dostępny jest internet. Aneks kuchenny oferuje: *kuchenkę z piekarnikiem, *zmywarkę, *ekspres do kawy, *mikrofalówkę, *lodówkę z zamrażarką Z kolei w łazience zapewniono: * Wannę, *Suszarkę do włosów, * Żelazko, * Pralkę, * Suszarkę na pranie.

Hausboot Dadaj in Warmia-Mazury
Willkommen auf unserem Hausboot am Dadaj-See! Für bis zu 4 Personen bietet unser voll ausgestattetes Hausboot alles für einen entspannten Aufenthalt. Keine Führerscheinpflicht. Benzin & Einführung ins Fahren wird extra berechnet. Highlight: privater Steg. Der Dadaj-See ist ideal für Naturliebhaber. Kostenloser Parkplatz inklusive. Perfekt für romantische Paare und Eltern mit Kindern. Genießen Sie die Ruhe und die wunderschöne Natur. Freuen Sie sich auf einen unvergesslichen Aufenthalt

Water Hideout - Floating Secret Spot in Mazury
Nestled on the picturesque lake beside a historic 18th-century monastery, the designer's FLOATING HOUSE offers a unique blend of modern luxury and timeless tranquility. Large panoramic windows frame stunning lake and monastery views, seamlessly integrating nature with sleek, minimalist interiors. Enjoy seamless indoor-outdoor living with an expansive deck. This eco-friendly retreat promises an unforgettable experience of serenity, elegance, and history, perfect for a peaceful escape.

Willa Plażowa Mazury k. Giżycka z jacuzzi i sauną
A wonderful new villa in the Mazury region built in 2019 for rent, near a beach, overlooking Tajty lake. The villa offers a comfortable luxurious relaxation. Modern equipment enables to spend your free time in a pleasant way surrounded by greenery and the lake. A comfortable relaxation is guaranteed by a garden, a sunny terrace with sun loungers, patio furniture, hammocks and a grill. Outside in the Garden you can find open all year jacuzzi and sauna for use only for guest of Villa.

Barn House
Dom z 5 sypialniami dla 10 osób. Salon z kominkiem połączony z kuchnią. W Stodole jest sala bilardowa z kominkiem. do domu przynależy bardzo duży drewniany taras z jacuzzi (czynnym w sezonie letnim), leżakami, kanapami oraz zewnętrzna jadalnią. Stodoła znajduje się w dużym ogrodzie do wyłącznego użytku gości, z dostępem do stawu z pomostem. W domu jest bezpłatne Wi- Fi. Stodoła jest miejscem przyjaznym alergikom, dlatego zapraszamy do niej bez zwierzaków.

Giżycko - apartament do wynajęcia
Bardzo dobra lokalizacja: -PKP/PKS 200 m -plaża/jezioro Niegocin 300 m -Ekomarina 500 m -widokowa Wieża Ciśnień 400m -Kanał Giżycki/most obrotowy/zamek pokrzyżacki 1,3km -Twierdza Boyen 1,5km -Lidl 400 m Mimo bliskości atrakcji turystycznych, apartament położony jest na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Ogród z grillem do dyspozycji gości. Telewizor z funkcją smart. Akceptacja zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu.
Beliebte Ausstattung in Ferienunterkünften in Wilkasy
Weitere tolle Ferienunterkünfte in Wilkasy

Komfortowy dom nad brzegiem jeziora

Dom na Osiedlu Mazury Residence z linią brzegową

Zacisze Mazurskie

Nautica Resort Apartament B06

Zacisze

Giżycko Apartament dwupoziomowy z klimatyzacją

Mazury - Dom nad jeziorem Tajty

Bajka Anity... wspaniałe miejsce na odpoczynek
Wann ist die beste Zeit, um Wilkasy zu besuchen?
| Monat | Jan | Feb | Mär | Apr | Mai | Jun | Jul | Aug | Sep | Okt | Nov | Dez |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Durchschn. Preis | 125 € | 113 € | 110 € | 156 € | 156 € | 198 € | 200 € | 213 € | 134 € | 118 € | 126 € | 131 € |
| Durchschn. Temperatur | -2 °C | -1 °C | 2 °C | 8 °C | 13 °C | 16 °C | 19 °C | 18 °C | 14 °C | 8 °C | 3 °C | -1 °C |
Spannende Reiseziele
- Unterkünfte am Wasser Wilkasy
- Unterkünfte mit Sitzbereich im Freien Wilkasy
- Unterkünfte mit Seezugang Wilkasy
- Familienfreundliche Unterkünfte Wilkasy
- Unterkünfte mit Strandzugang Wilkasy
- Unterkünfte mit Terrasse Wilkasy
- Unterkünfte mit Waschmaschine und Trockner Wilkasy
- Wohnungen Wilkasy
- Haustierfreundliche Unterkünfte Wilkasy





